У Чернівцях пройшли Біг миру та Естафета миру

 У неділю, 17.05.15, у Чернівцях відбувся ІІ Біг Миру, у рамках якого знову відбулась і Естафета Миру серед навчальних закладів.

Бігу Миру передувала Естафета Миру, в якій нагороди розігрувалися у чотирьох номінаціях. Серед загальноосвітніх шкіл перемогу святкували представники ЗОШ №3, серед ПТУ – ВПХУ №5, серед середніх спеціальних навчальних закладів – політехнічний коледж, серед вузів – Чернівецький національний університет. Перша команда ЧНУ знову показала абсолютно кращий результат, тож залишила у себе перехідний Кубок.

Зазначимо, що після Бігу Миру за стартовими номерами було розіграно чимало призів, у т.ч. 3 велосипеди, намети, футболки-вишиванки і т.д.

За попередніми підрахунками, учасників на Бігу Миру 2015 було 908 учасників.

«Біг Миру»– це ще один проект від організаторів «Буковинської милі».

Співорганізатори змагань: СК «Гешко», Чернівецька обласна федерація легкої атлетики, управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», Чернівецьке міськспортуправління, Чернівецьке обласне відділення НОК України, регіональне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОНУ.

Головний партнер – готель «Буковина» (Валерій Чинуш).

sportbuk.com

GAL_1223 GAL_1241 GAL_1335

 

EXMO affiliate program