На Буковині факультет фізичної культури та здоров’я людини відсвяткував 9-річчя

Днями у палаці «Академічний» відбувся святковий концерт з нагоди 9-ї річниці з дня створення факультету фізичної культури та здоров’я людини, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Історія факультету почалася у 2008 році. За цей час науково-педагогічними працівниками факультету захищено 2 докторські і 20 кандидатських дисертацій. Крім того, суттєво покращено та розбудовано навчальну і матеріально-технічну базу факультету. Багато спортивних здобутків є у викладачів та студентів факультету: вони є учасниками різного рівня спортивних змагань, чемпіонатів світу, Європи, України, загально університетських свят і конкурсів. Випускники факультету щорічно поповнюють педагогічні колективи навчальних закладів Чернівецької та інших областей України. Понад 90% навчальних закладів освіти області забезпечені вчителями з фізичної культури із числа випускників факультету.

Очолює факультет фізичної культури та здоров’я людини кандидат педагогічних наук, доцент Ярослав Богданович Зорій.

Також на святі були присутні поважні гості: проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тамара Марусик; начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації – Богдан Вітовський; начальник управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради – Дмитро Макаренко; начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Корнелій Жукотинський; голова комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради, заслужений майстер спорту, чемпіон Європи та світу з легкої атлетики, голова Чернівецького обласного відділенні Національного олімпійського комітету України – Іван Гешко.

Усі вони завітали на свято з грамотами і подяками для викладачів та студентів факультету за професіоналізм та високі досягнення. Деякі студенти на святі отримали довгоочікувані посвідчення майстрів спорту.

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини навчається також багато талановитої молоді, яка прославляє факультет не тільки своїми спортивними досягненнями, але і долає усі вершини на загально університетських заходах. Переможці студентських конкурсів талантів демонстрували присутнім у залі свої вокальні та танцювальні вміння, і навіть мистецтво бітбоксу.

Насамкінець 1-й та 2-й курси факультету підготували запальний номер, який зарядив гостей енергією, та вкотре нагадав, що факультет фізичної культури і здоров’я людини – це рух, активність та позитив.

EXMO affiliate program