На Буковині провели обласний фінал Олімпійського лелеченя

Удруге поспіль переможцями буковинського фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», який відбувся у ФОК «Олімпія», стали представники Сокирянщини. Сокирянська гімназія виграла і суто спортивну частину, і конкурс представлення команди. Можна зазначити, що в презентаційній номінації журі відмітило Сторожинецьку школи-інтернат яка зайняла почесне друге місце а підсумкове третє місце виборола команда з Глибоки.

На урочистому відкритті обласного етапу були присутні зірковий голова обласного відділення НОК України, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко, начальник регіонального відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ Корнелій Жукотинський, голова обласного відділення Олімпійської академії України Юрій Ячнюк, його заступник і відповідальний секретар обласного відділення НОК України Ярослав Галан (він же – головний суддя), директор обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу.

Змагальній частині передували показові виступи та танцювальні номери.

Співорганізаторами заходу стали: обласне відділення НОК України, обласне відділення Олімпійської академії України, управління молоді та спорту ОДА, регіональне відділення комітету фізичного виховання та спорту МОНУ, міське управління освіти, міськспортуправління, обласний центр «Спорт для всіх».

Всі учасники заходу отримали спортивні мячі для своїх шкіл а переможці і призери змагань були нагороджені грамотами, кубками та медалями від обласного відділення НОК України.

 1-150429-Olimp-lelechenya-sportbuk.com-122

EXMO affiliate program