На Буковині відбувся Олімпійський майстер-клас з гірськолижного спорту

В суботу, 20 лютого, на базі гірськолижного комплексу «Сонячна долина» з нагоди проведення ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор у Ліллехаммері (Норвегії) відбувся Олімпійський майстер-клас під керівництвом викладача факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидата наук із фізичного виховання та спорту, голови Федерації гірськолижного спорту – Тетяни Лясоти та учасника чемпіонату світу з гірськолижного спорту серед інструкторів, тренера гірськолижної школи «Каштан-Чернівці» Євгена Лясоти.

У рамках проведення майстер-класу відбулися навчання основ гірськолижного спорту для студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Захід завершився змаганнями серед наймолодших вихованців гірськолижної школи «Каштан-Чернівці» з дисципліни «Слалом-гігант».

На заході був присутній відповідальний секретар Чернівецького обласного відділення НОК України, заступник голови Чернівецького обласного відділення Олімпійської академії України Ярослав Галан, який відзначив важливість популяризації зимових видів спорту на Буковині.

Учасники заходу були нагороджені сертифікатами та призами від обласного відділення НОК України.image-22-02-16-11-55-1

image-22-02-16-11-55

EXMO affiliate program