Одним з наймасовіших у Чернівцях став «Олімпійський день-2017»

Днями у центральному парку ім. Т. Шевченка відбувся одним з наймасовіших у Чернівцях «Олімпійський день-2017». У символічному забігу та колективній зарядці брали участь біля тисячі школярів, учнів професійно-технічних закладів, студентів, поліцейських, МНС-ників і просто прихильників здорового способу життя.

Звісно, не обійшлось без наших зіркових олімпійців. У перших рядах були заслужені майстри спорту – голова обласного відділення Нок України Іван Гешко та його заступниця Тетяна Дорохова, члени виконкому відділення Лідія Січенікова та Микола Лабовський. Повним складом підтримали захід волейболістки команди ЧНУ. Приємно, що «головний поліцейський Чернівців» Олег Йосипів не лише прийшов з підлеглими підтримати пропаганду спорту і здорового способу життя, а й сам був одним з найактивніших під час колективної зарядки. Від представницької влади олімпійські ідеали і оздоровчий спорт власним прикладом знову пропагував депутат міської ради Андрій Брязкало.

Свято прикрасили показові виступи вихованок Авторської школи танців «TAIS», та проведення колективної зарядки від студентів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини – Поліни Пацель і Христини Аілінкій.

Увінчалось дійство вже традиційно розіграшем призів та автограф фотосесією за участю олімпійців.

Цікаво, що звук та музичний супровід забезпечив у минулому багаторазовий чемпіон області з бігу на 10000 м Сергій Турянський.

Іван Гешко висловив вдячність міському управлінні освіти, управлінню молоді та спорту ОДА, міськспорткомітету, регіональному відділення комітету фізичного виховання та спорту МОНУ. Підтримали олімпійське відділення та інші спортивні організації.

Усі учасники заходу отримали сертифікати учасника та подарунки від обласного відділення НОК України.

EXMO affiliate program