«Перший крок до олімпійських зірок» провели у Чернівцях

За ініціативи Федерації волейболу Чернівецької області та сприяння Чернівецького обласного відділення НОК України днями на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 відбувся спортивно-масовий захід «Перший крок до олімпійських зірок».

До програми олімпійського заходу входили такі складові: урочистий парад відкриття заходу, змагання з піонерболу з елементами волейболу серед дівчат груп початкової підготовки ДЮСШ та урочиста церемонія нагородження призерів і учасників змагань.

Значна кількість вболівальників оваціями зустрічали урочисту ходу юних волейболісток, які гордо крокували на парад та репрезентували таблички, що містили Олімпійське гасло «Швидше, вище, сильніше!» Зворушливе відлуння дитячого співу як Гімну України, так і Олімпійського Гімну приємно вразило всіх присутніх. Наснаги та олімпійських злетів у волейболі побажав юним спортсменам голова Відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області І.Т. Гешко.

Учасники урочистого дійства бурхливими оплесками зустріли начальника управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Д.В. Макаренка. Головний суддя змагань – Т.Б. Григоришина висвітлила програму спортивного заходу.

Запальна музика, 48 юних спортсменок з волейбольними м’ячами, а найголовніше – професійний фітнес тренер О.О. Мороз показали мистецтво пластики, координації та грації вправ з м’ячем під час феєричної олімпійської розминки.

У змаганнях з піонерболу з елементами волейболу брали участь 7 команд, з них — 4 команди (дівчата 2007 р.н.) та 3 команди (дівчата 2008 р.н. і молодші). За результатом  запеклих ігрових матчів визначились призери змагань. Команди дівчат 2007 р.н.: ІV місце — ЗНЗ № 16 (м. Чернівці); ІІІ місце — ФСТ КОЛОС (м. Новоселиця); ІІ місце — ОДЮСШ (м. Чернівці); І місце —  ЧБЛ-ДЮСШ № 4 (м. Чернівці). Команди дівчат 2008 р.н. і молодші: ІІІ місце — ALTIUS (ЧБЛ-ДЮСШ № 4); ІІ місце — CITIUS (ЧБЛ-ДЮСШ № 4); І місце — FORTIUS (ЧБЛ-ДЮСШ № 4).

Кожна юна волейболістка отримала пам’ятні подарунки від обласного відділення НОК України. Призери змагань були нагороджені медалями бронзового, срібного і золотого ґатунку від Федерації волейболу Чернівецької області, а також грамотами від ЧДЮСШ № 4.

EXMO affiliate program