Проект НОК України «Do like Olympians» проведений для юних Чернівчан

Днями у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 пройшов захід Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians».

Учасниками заходу стали вихованці дитячо-юнацької школи №4 секції волейбол та збірна Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з цього виду спорту.

Захід був організований та проведений Відділенням національного олімпійського комітету у Чернівецькій області, відповідальним секретарем відділення, кандидатом наук з фізичного виховання і сорту, доцент Ярославом Галаном.

Почесним гостем заходу став голова федерації волейболу у Чернівецькій області Васкан І.Г. Співорганізатором заходу виступила адміністрації ліцею в особі директора Починка М.Й. та заступник директора з виховної роботи Пастула Н.І.

Учасники заходу переглянули ролики створені Національним олімпійським комітетом України та партнером компанією «Кока-Кола», поспілкувались про олімпійський рух та його ідеали.

Усі присутні отримали пам’ятні подарунки від відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецький області.

EXMO affiliate program