Студенти-волонтери з Буковини взяли участь у Всеукраїнському конкурсі

22-23 березня у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт».

Студенти-волонтери Відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області та члени наукового гуртка з олімпійської освіти при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича Волощук Анастасія, Палійчук Дмитро під керівництвом кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, відповідального секретаря відділення, заступника голови регіонального осередку Олімпійської академії України Галана Ярослава взяли участь у конкурсі.

У результаті проведення конкурсу студенти-волонтери відділення виступили з науковою роботою на тему «Реалізація знань з олімпійської освіти в процесі занять у ДНЗ» які отримали грамоту «За кращу доповідь» у своїй номінації.

Результати конкурсної-наукової роботи були в провадженні у практику діяльності відділення та будуть слугувати для проведення заходів на олімпійську тематику серед учасників навчально-виховного процесу.

Участь студентів-волонтерів відділення у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» стала мотивацією для майбутніх наукових звершень на благо рідного університету та відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.

EXMO affiliate program