У Чернівцях олімпійці Буковини та студенти урочисто провели «DO like OLYMPIANS»

Вчора, 11 листопада, у Чернівецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №6 відбувся спортивний захід «DO like OLYMPIANS» у рамках чергового Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету, що реалізується спільно з «The Coca-Cola Foundation». Захід було організовано та проведено обласним відділенням НОК України та регіональним відділенням Олімпійської Академії України, яка функціонує на факультеті фізичної культури та здоров’я людини.

Студентками факультету Анастасією Мотреску та Тетяною Рогожою із почесними гостями: головою Чернівецького обласного відділення НОК, чемпіоном світу з легкої атлетики України Іваном Гешком і чемпіонкою світу, призеркою Європейських ігор зі стрільби з лука Лідією Січеніковою було проведено олімпійську гімнастику для учнів 7 класу.

Головна мета – привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. Проект включає у себе проведення уроку з олімпійцем, розминку з учнями та майстер-клас від олімпійця.

Усі учасники заходу були нагороджені футболками, значками, а навчальний заклад отримав олімпійську літературу та м’ячі.

На факультеті фізичної культури та здоров’я людини протягом кількох років функціонує волонтерський олімпійський рух, яким займається старший викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Юрій Ячнюк та асистент цієї ж кафедри Ярослав Галан. З метою популяризації олімпійського руху на Буковині на факультеті фізичної культури та здоров’я людини створено кабінет олімпійської освіти, клас олімпійського та професійного спорту.

1-dlo-ch-1

EXMO affiliate program