У Чернівцях провели 10-ювілейну «Буковинську милю»

У Чернівцях завершився Чемпіонат України з бігу на 1 милю та 10-і ювілейні міжнародні змагання «Буковинська миля». Уперше переможцями першості країни стали Артем Казбан з Дніпропетровська та Діана Киричук з Миколаєва. У жіночому забігу прогнозовано «умови диктували» красуні-подруги з Миколаєва Діана Киричук і Валентина Кілярська. Доволі швидко вони відірвалися від переслідувачів. І вже в середині дистанції мало хто сумнівався, що саме вони розіграють «золото». «Бронзу» здобула Олеся Келемен з Хуста (Закарпаття).

У чоловіків ситуація виявилась набагато «заплутанішою». Але, зрештою, доволі впевнено перемогу святкував Артем Казбан з Дніпропетровська, який після фінішу нагадав, що за 4 роки виступів на «Буковинській милі» він посідав 4, 3, 2 і, нарешті, й перше місце. На другу позицію з «основного пелетону» вибрався досвідчений Володимир Киц, а призову трійку замкнув лідер збірної Румунії на середніх дистанціях Іоан Зайзан.

У ході проведення змагань також відбулись естафетні змагання серед шкіл, де перемогу здобула збірна ліцею №2, родзинкою свята спорту став масовий забіг на 2 милі вулицями Чернівців за участю всіх охочих.

У церемонії нагородження переможців та призерів національних змагань з бігу на 1 милю і «Буковинської милі» взяли участь найтитулованіший спортсмен Буковини, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, голова обласного відділення НОК України Іван Гешко, співзасновник і головний партнер змагань Валерій Чинуш, секретар міської ради Ярослав Кушнірик, титулована лучниця, учасниця Олімпіади-2012 Лідія Січенікова та директор готелю «Буковина» Андрій Брязкало.
GAL_3027 GAL_3150 GAL_3340 GAL_3471 GAL_3618 GAL_3650 GAL_3675 GAL_3698 GAL_3788