У Чернівцях провели «Козацькі ігри»

18 жовтня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича були проведені «Козацькі ігри – 2017». Захід був присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

На території багатофункціонального штучного спортивного майданчика факультету фізичної культури та здоров’я людини змагалося 15 команд загальноосвітніх шкіл Буковини.

Кафедра фізичної культури та основ здоров’я спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області влаштувала справжнє козацьке свято для старшокласників, які перетягували канати, стрибали усією командою через мотузку, долали спортивні перешкоди під час естафети, закидали козацький чобіт у корзину прикрашену українською символікою та завершальним етапом змагань став інтелектуальний конкурс на знання історії Українського козацтва.

Між спортивними змаганнями для школярів проводилася лотерея із спортивними подарунками.

У запеклій боротьбі на «Козацьких іграх — 2017» перемогла команда школярів Рокитнянської ЗОШ Новоселицького району, друге місце вибороли учні ліцею № 4 м.Чернівці та трете місце завоювали учні Великокучурівської ЗОШ.

Глядачі та вболівальники із захопленням спостерігали за тим, як школярі виборювали звання найкращих козаків. Саме такими – сильними, патріотично вихованими, ерудованими, мають стати майбутні студенти ЧНУ, а нині учні загальноосвітніх шкіл Чернівецької області.

«Козацькі ігри — 2017» відбувалися за підтримки голови відділення НОК України у Чернівецькій області, голови комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Чернівецької обласної ради Івана Гешка; начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелія Жукотинського.

EXMO affiliate program