У Чернівцях пройшли традиційні змагання Біг Миру

У неділю, 14 травня, у центрі Чернівців вчетверте провели Біг Миру та Естафету Миру – зі стартом і фінішем на Соборній площі перед пам’ятником невідомому солдату.

Уперше у рамках Бігу Миру, крім символічного масового забігу, охочі мали можливість позмагатися на дистанціях 6 та 10 миль. Змагальні дистанції організатори запровадили за пропозиціями самих любителів бігу.

Традиційно перед пробігом відбулась Естафета Миру серед навчальних закладів – по малому колу на Соборній площі. Склад команд – 8 учасників (по 4 дівчинки та 4 хлопця). Дівчата долали по півкола, а хлопці – по цілому колу (разом це 1 миля, поділена на 8 етапів).

Серед загальноосвітніх навчальних закладів кращі результати показали військово-спортивний ліцей, гімназія №4 та ліцей №2, серед ПТУ – ВПХУ №5, ліцей сфери послуг та ЧВКУ КНТЕУ, серед вузів І-ІІ рівня акредитації – педколедж, транспортний коледж та комерційний технікум, серед вузів ІІІ-ІV рівня акредитації – ЧНУ, БДМУ і ЧТЕІ КНТЕУ. У кожній номінації переможці та призери отримали медалі, а команди, які виграли в усіх номінаціях – ще й перехідний кубок.

У масовому забігу на 2 милі, старт якому дав голова обласної федерації легкої атлетики, депутат міської ради Валерій Чинуш, взяли участь біля 1500 учасників. Тут переможці не визначались і час не фіксувався. Але, що цікаво, серед дівчат вкотре першою на фініш прибігла учениця обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей Олександра Мартинюк.

У церемонії відкриття пропагандистського заходу взяли участь голова обласної ради Іван Мунтян, перший заступник голови ОДА Михайло Павлюк, заступник міського голови Володимир Середюк, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко, керівник Асоціації готельєрів м. Чернівців Андрій Брязкало і, звісно, голова обласної федерації легкої атлетики Валерій Чинуш та зірковий керівник обласного відділення Національного олімпійського комітету України та профільної комісії обласної ради Іван Гешко.

Увінчалось спортивне свято також традиційно розіграшем трьох велосипедів, футболок-вишиванок та інших призів. Цікаво, що третій велосипед виграв екс-футболіст «Буковини» Олександр Білоус, який з минулого року виступає у німецькій Ландеслізі. Проте Сашко велосипед не залишив собі, а вирішив подарувати учениці 4-в класу ЗОШ №5 Ніколі-Анні Філіпець, яка аж заплакала від такого приємного сюрпризу.

Організаторами Бігу Миру та Естафети Миру 2017 виступили обласна федерація легкої атлетики, СК «Гешко», відділення НОК України у Чернівецькій області, обласний центр «Спорт для всіх», за підтримки Асоціації готельєрів м. Чернівці, готелю «Буковина» та місцевої влади. У ролі партнера заходу вперше виступив і успішний спортивний клуб «Лідер». Гарний партнер – модельна агенція «ШоуТайм» (Ліна Ільніцька). Чудово спрацювали і нова поліція, медична служба, МіськШЕП. Організатори висловлюють щиру вдячність волонтерам і партнерам, які долучились до підготовки та проведення Бігу Миру та Естафети Миру 2017!

японские авто б/у http://www.cars-jp.ru/novosti/10.html авто новости купить автомашину бу

EXMO affiliate program