У Чернівцях пройшов Міжнародний науковий конгрес з питань фізкультури та спорту

12 квітня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розпочав роботу Міжнародний науковий конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту та ерготерапії».

Конгрес студентів та молодих учених триває у Чернівецькому університеті за сприяння як самого навчального закладу, так і обласного відділення НОК України, обласного управління з фізичного виховання та спорту, управління молоді та спорту Чернівецької ОДА, обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управління по фізичній культурі та спорту міськради і Ради молодих вчених ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Учасниками конференції стали представники 29 закладів вищої освіти України, Румунії, Молдови, Польщі, Чехії та Італії, які протягом двох днів на секційних засіданнях обговорюватимуть актуальні питання фізичної культури.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків університету Петро Фочук привітав гостей та розповів про високі досягнення факультету фізичної культури і здоров’я людини на різноманітних конкурсах та змаганнях.

Голова відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Іван Гешко у ході проведення пленарного засідання розказав про співпрацю з університетом та факультетом зокрема. Там функціонує школа волонтерів та гурток олімпійської освіти, який вже багато років бере участь у заходах відділення під керівництвом кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, заступника голови Ради молодих вчених університету, відповідального секретаря відділення Ярослава Галана.

Декан факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ Ярослав Зорій розповів, що цьогоріч факультет відзначатиме 10-річчя з дня заснування. Подякував керівництву університету за підтримку у підготовці заходу міжнародного рівня, а гостям — за присутність та участь:

«Я дякую всім, хто відгукнувся і приїхав до нашого прекрасного міста. Ми раді, що маємо можливість обмінюватися здобутками, думками та поглядами на розвиток фізичної культури та виховання, формування здорового способу життя. Разом нам треба виробити концепцію, яка допоможе рухатися у правильному напрямку».

Завершальний день роботи конференції — 13 квітня. Після секційних засідань, підбиття підсумків та вручення сертифікатів гості відвідають туристичні місця Буковини.

EXMO affiliate program