У Чернівцях пройшов захід до Міжнародного Дня захисту дітей

Днями у Чернівцях пройшов спортивно-масовий захід до Міжнародного Дня захисту дітей, який організовано ДНЗ №22 спільно з відділенням національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.

Питання збереження та зміцнення здоров’я дітей завжди було і залишається актуальним та пріоритетним як для батьків, так і для педагогів. Для вихованців ДНЗ № 22 літо – це час активного відпочинку, спортивних ігор, естафет, яскравих вражень.

Цьогоріч літо в дошкільному навчальному закладі № 22 розпочалося спортивним родинним святом: «Тато, мама, я – олімпійська в нас сім’я».

Вихованці старших груп та їх батьки мали змогу позмагатися в колективних та індивідуальних змаганнях «Хто швидше?», «Прокоти м’яч», «Стрибни через скакалку» тощо. Також пригадали види спорту, які входять до програми літніх Олімпійських ігор.

Гостем та співорганізатором заходу став відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету у Чернівецькій області Ярослав Галан, який був членом журі та оцінював родинні команди. Батьки дітей мали можливість пограти у настільний теніс з Ярославом.

Також запрошені були переможці і призери міських та обласних змагань з панкратіону серед спортсменів-початківців Гаїна Іван та Богданюк Олександр – випускники дошкільного закладу. Спортсмени продемонстрували батькам, болільникам та журі свій вид спорту.

Усі учасники заходу були нагороджені сувенірами та подарунками від обласного відділення НОК України.

EXMO affiliate program