У Чернівцях урочисто відкрили «Олімпійський кабінет»

30 листопада у Чернівецькому національному університету ім. Ю. Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відкрили кабінет олімпійської освіти за сприяння обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

В урочистостях взяли участь найтитулованіший буковинський спортсмен, учасник трьох Олімпіад Іван Гешко, заступник голови обласного відділення НОК України Віталій Омельянчук, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій, голова обласного відділення Олімпійської академії України Юрій Ячнюк.

Почесні гості зазначили, що відкриття «Олімпійського кабінету» не лише приємна подія для факультету, а й практична і корисна складова навчального процесу для майбутніх фахівців сфери фізичної культури і спорту. А декан факультету Ярослав Зорій висловив побажання, щоби подібні кабінети були і на інших факультетах та в інших навчальних закладах, враховуючи важливість просвітницької роботи щодо успіхів буковинських спортсменів та пропаганди олімпійських ідеалів серед учнівської та студентської молоді.

Після відкриття «Олімпійського кабінету» відбувся брейн-ринг на спортивну тематику між командами різних курсів, присвячений 5-річному ювілею факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Усі учасники заходу були нагороджені пам’ятними подарунками.

EXMO affiliate program