Відбувся ІІІ Буковинський фестиваль фітнесу-2015

У Палаці «Академічний» відбулися захопливі фестивальні змагання з фітнесу, що їх 2011 року зініціювала кафедра здоров’я людини, рекреації та фітнесу факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича  та Чернівецьке обласне відділення НОК України. Ініціатива футбольного рефері Юрія Мосейчука, котрого добре знаються в Україні та далеко за її межами набрала потужних обертів. Місце проведення форуму здоров’я і краси насправді відповідає як назві установи, так, власне, й означенню за суттю – академічний буковинський фестиваль фітнесу-2015.

За представленням широкого кола гостей і друзів Фестивалю усі хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав молоді життя за Україну і її народ.

Милосердя, яке уже не вперше передбачає і сповідує цей захід, – виставлені дві скарбниці для збору коштів як відгуку на акцію «Подаруй дитині життя».

За цим сцена «Академічного» стала справжнім центром тяжіння спортивних баталій, які спіральними коридорами відомої у місті будови снувалися на другий і третій яруси нитями Аріадни.

Щось скидалося на космічне. Навіть не на догоду ведучій. Один тільки приклад із десятків інших, що цього дня явно виходили за межі орбітальної станції «Академічного». Коли ведуча оголосила номер лотереї, відповідного сертифіката, один студент на єдиному подиху і духу пірнув із аркоподібного яруса до сцени. Тільки-но прозвучала цифра «6». Однак «0» за паузою не міг почути. Власник сертифіката знітився.

Очі ведучої, їх орбіти, шукали по ярусах «потрібен номер»: «О, Боже, так швидко і з високих ярусів… Видно, що спортивний факультет», – це сучасна Аріадна, у руках якої сьогодні усі ниті змагань.

У дебюті фестивалю його заполонили номери під цифрою «9», звісно, і за десятками.

Зала зірвала численну хвилю овацій, коли почула, що учасницею не тільки офіційного дійства, а й фестивалю є проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик.

У Тамари Володимирівни теж був щасливий номер.

Вражали показові виступи фітнес-клубів, а також центрів: «DANCEAVENUE», «Титан», «Dens-Citi», «Нова спорт», «Аміра», «Dens», «ModusVivendi», «Еліпс», «Еліт», «MOVEON-Dance-Studio», «Ритм», «Гармонія», «Віп-Джим» і «Силует».

Усі побачили легенду-легкоатлета Івана Гешка, голову обласного відділення НОК Українинайтитулованішого буковинського спортсмена, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м, заслуженого майстра спорту. Він подякував організаторам за свято спорту і вручив декану факультету Ярославу Зорію Грамоту.

У свою чергу керівник цього факультету наголосив: «Вітаю найспортивніших і найперспективніших учасників нинішніх змагань, які на цій сцені, і запрошую на навчання до ЧНУ, на факультету фізичної культури та здоров’я людини».

Це свято народилося за ініціативи кафедри здоров’я людини, спортивної рекреації та фітнесу і її керівника Юрія Мосейчука.

Особлива подяка в кінці дійства висловлена Іванові Гешку, а також директору Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Георгію Мазурашу та іншим друзям і партнерам заходу.

Спасибі і господареві дійства – директорові Палацу «Академічний» Віктору Головку.

Під завісу фестивалю фітнесу у залі, за сценарієм, закіптявали димова … завіса. Студентки факультету виконали військовий танець.

До скарбнички милосердя надійшло близько 1000 грн.

Василь ДЖУРАН

Фото: Чернівецький промінь, Володимира СЛИВКА

1447947026__dsc0132 1447947039__dsc0288 1447947042__dsc0270 1447947052__dsc0078 1447947055__dsc0106 1447947061__dsc0264 1447947073__dsc0318 1447947079__dsc0105 IMG04361

EXMO affiliate program