На Буковині провели семінар «Олімпійська освіта в житті підростаючого покоління»

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини в режимі online було проведено семінар на тему: «Олімпійська освіта в житті підростаючого покоління». Семінар проведений з нагоди 30-ї річниці від дня заснування національного Олімпійського комітету України.

Організатором заходу виступили факультет фізичної культури та здоров’я людини та Відділення національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області. Учасниками заходу були фахівці з фізичної культури та фахівці галузі фізична культура і спорт.

З привітанням до учасників заходу виступив голова регіонального відділення НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор Іван Гешко, який розповів про олімпійський рух за часи незалежності України.

Великою  приємною несподіванкою стало, що студенти та майстри Чернівецького вищого кулінарного училища КНТЕУ презентували «Олімпійський торт», який вручив вчитель-методист, волонтер Микола Кочубей.

З доповіддю про олімпійську освіту на території Буковини виступив  кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, голова ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, керівник наукової теми МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» Ярослав Галан.

Метою семінару стало сприяння здоровому та активному способу життя, залучення дітей, школярів, молоді та широких верств населення до заходів та проєктів НОК України для популяризації олімпійського руху.

Учасники семінару отримали пам’ятні сертифікати та олімпійську літературу для своєї педагогічної діяльності.