«Олімпійська книга» для іноземних студентів-медиків у Чернівцях

Днями в Буковинському державному медичному університеті відбувся захід у рамках всеукраїнського проекту «Олімпійська книга» для студентів іноземних груп з різних країн світу.

Організатором зустрічі виступило відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області.

Участь взяли: очільник  відділення, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, учасник Олімпійських ігор, віце-президент федерації легкої атлетики України Іван Гешко; відповідальний секретар відділення, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ярослав Галан та степіндіатка відділення, рекордсменка України з легкої атлетики  Севіль Чубатенко.

Під час заходу студенти познайомились з виданнями НОК України та поспілкувались з уславленим легкоатлетом на тему «Роль фізичної культури та спорту в оздоровленні організму та запобіганні хворобам».

Тож бібліотека вишу поповнилася друкованими виданнями Національного олімпійського комітету України. Основна мета проекту «Олімпійська книга» – розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму.