В Києві відбулася ХV сесія Олімпійської академії

В роботі сесії взяли участь керівники регіональних відділень Олімпійської академії України, представники вищих навчальних закладів та громадськості України. Зі звітною доповіддю виступила президент професор Марія Булатова. Представивши глибокий аналіз основних напрямів діяльності вона зазначила, що 2013 рік був для Академії і всього олімпійського руху країни надзвичайно насиченим. Також звіт представило Чернівецьке обласне відділення яке в підсумках роботи було визнане одним із кращих в Україні.

У травні в Києві відбулася ціла низка заходів, присвячених 100-річчю першої Всеросійської Олімпіади, що проходила в Києві в 1913 році.Головними серед них стала Міжнародна наукова конференція «Олімпійський спорт: історія і сучасність» і відкриття Міжнародного центру олімпійських досліджень та олімпійської освіти на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України. У заходах взяли участь представники Міжнародного олімпійського комітету, президенти НОК з багатьох країн, видатні історики олімпійського руху, олімпійські чемпіони.

Президент відзначила, що Олімпійська академія України і наділі активно продовжуватиме роботу з удосконалення системи олімпійської освіти в Україні.

Учасники сесії заслухали інформацію про стан олімпійської освіти у вищих та загальноосвітніх навчальних закладах України; перспективи діяльності лабораторії «Олімпійська освіта» науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання та спорту країни; міжнародну діяльність Академії.

Досвідом своєї роботи поділились керівники Львівського, Сумського, Запорізького та Чернівецького відділень Академії.

Сесія розглянула і затвердила план роботи і бюджет Олімпійської академії України на 2014 рік. На завершення засідання за підсумками діяльності Марія Булатова вручила нагороди Олімпійської академії України Запорізькому, Львівському, Дніпропетровському, Чернівецькому, Харківському, Сумському, Тернопільському та Київському обласним відділенням.

GAL_2466

 

GAL_2474