Найспортивніший факультет Буковини відзначив шестирічча

У четвер, 30.10.14, відбулися урочистості, присвячені 6-річчю факультет фізичної культури і здоров’я людиниЧернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. З вітальними словами першим, як і належить, звернувся декан факультету Ярослав Зорій. Він же вручив відзнаки не лише від факультету, а й від обласного освітянського спортуправління та керівництва ЧНУ . Окремо варто відзначити «відкладене нагородження» президента ФК «Університет» Миколи Осадця, якому ще під час цьогорічних іменин столиці Буковини мали вручити медаль «На славу Чернівців». Але так сталось, що цю почесну відзнаку Микола Манолійович отримав вже під час іменин рідного факультету. Серед почесних гостей заходу були, зокрема, найтитулованіший буковинський спортсмен, голова обласного відділення НОК України Іван Гешко та директор обласного центру «Спорт для всіх», випускник історичного факультету ЧНУ Георгій Мазурашу.

Іван Тарасович вручив від НОК України дипломи викладачам Ользі Петрівні Ніколайчук (заслужений майстер спорту з боротьби самбо) та Петру Іллічу Євстратову, а також грамоту від відділення студентці Олександрі Гаращенко. Від облцентру «Спорт для всіх» подяки і презенти отримали викладач Леонід Аркадійович Фоменко та студенти Крістіна Глушко, Флора Лучич та Віталій Андрієць.

Також у ході св’яткування дня факультету відбувся турнір з «Брейн-рингу» де всі переможці та призери отримали літературу на олімпійську тематику від обласного відділення НОК України.

141030-denj-fakuljtetu-fk-nu-sportbuk-com-29-heshko141030-denj-fakuljtetu-fk-nu-sportbuk-com-31-nikolaychuk141030-denj-fakuljtetu-fk-nu-sportbuk-com-32