На Буковині урочисто відкрили Олімпійську лавочку

18 грудня у м.Чернівці відкрили другу в Україні Олімпійську лавочку  за участю Олімпійського чемпіона з плавання 1980 року Сергія  Фесенка, бронзового призера Олімпіади-2004 з плавання Андрій Сердінова, учасниці Олімпіади в Лондоні, чемпіонки Європи та світу зі стрільби з лука, заступника голови обласного відділення НОК України Тетяна Дорохової, учасника Олімпіади в Лондоні, призера командного чемпіонату Європи з легкої атлетики Микола Лабовського, учасниці Олімпіади в Лондоні, цьогорічна чемпіонка світу зі стрільби з лука Лідія Січенікова, і найтитулованішого спортсмена Буковини, учасник трьох Олімпійських ігор, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, кращього спортсмена України 2006 р., голови обласного відділення НОК України Іван Гешкоа.

Чернівецька «Олімпійська лавочка» зроблена за підтримки готелю «Буковина» та обласного відділення НОК України. Перед початком заходу відбулась церимонія перерізання стрічки та стягнення завіси а згодом всі олімпійці поставили відбитки своїх рук на лавочці.

Олімпійська символіка чи не найбільш знана в світі. П’ять кілець, які символізують нерозривний зв’язок усіх континентів світу, є і на олімпійськиій лавиці. Тут можна буде прочитати імена видатних буковинських олімпійців, які завоюють честь і шану до українського спорту в майбутньому. Сергій Фесенко, олімпійський чемпіон з плавання 1980 року: «це той перший крок, який в Чернівцях може започаткувати нову хвилю олімпійського руху. Півтора роки до РІО лишається, ця лавиця буде популяризувати спорт в Чернівцях». Олімпийська лавочка розтащована на центральній вулиці місті біля центрального стадіону та парку.

А основна мета цього проекту — це об’єднання всіх людей навколо олімпійських цінностей: миру, взаємоповаги та благополуччя, вшанувати і увіковічити олімпійські здобутки України, залишивши олімпійську спадщину.

Олімпійці на свому власному прикладі продемонстрували, що не потрібні великі затрати, для гарної справи а головне – це бажання та добрі вчинки.

Вкінці заходу відбулось традиційне коликтивне фото на пам’ять і також всі бажаючі змогли поспілкуватися з відомими олімпійцями.

GAL_4968 GAL_5012 GAL_5040 GAL_5077 GAL_5110 GAL_5170 GAL_5260 GAL_5324