На Буковині відбулись Козацькі Олімпійські Ігри

 13 листопада у Чернівецькому вищому професійному училищі КНТЕУ відбулися «Козацькі Олімпійські Ігри». Кожна команда підготувала свою Олімпійську ємблему і девіз. До програми «Козацьких Олімпійських Ігор» увійшли доволі цікаві і дотепні спортивні вправи.

Головним сюрпризом святкового дійства став перший візит до Чернівецького вищого професійного училища КНТЕУ найтитулованішого спортсмена Буковини Івана Гешка, який віднедавна є і головою обласного відділення НОК України.

На початку заходу Іван Тарасович вручив від олімпійського відділення навчальному закладу грамоту за підтримку олімпійського руху, організацію і проведення на високому рівні спортивно-масової роботи серед учнівської молоді. Окремою грамотою був відзначений і вчитель фізичного виховання і великий ентузіаст спорту Микола Володимирович Кочубей, який, до слова, був головним суддею змагань.

Символічно, що увінчався захід колективним виконанням Гімну України. Таким чином, учні «кулінарного училища» продемонстрували зірковому гостю свій патріотизм і те, з чого у них починається і чим закінчується навчальний тиждень.

А кульмінацією козацьких ігор у вищому професійному училищі КНТЕУ став конкурс з одяганням шароварів. Конкурс полягав у тому, що всі члени команди мали якнайшвидше одягнути шаровари.

До слова в училищі функціонує олімпійський кабінет який було відкрито за підтримки обласного відділення НОК України який поповнився новою літературою.

Козацькі змагання у Чернівецькому вищому професійному училищі КНТЕУ відбулися за підтримки обласного відділення НОК України, обласного відділення Олімпійської академії України та обласного центру «Спорт для всіх».

 141113-kulinarne-uchylysche-knteu-kozak-zabavy-sportbuk-com-177-heshko-sharovary