Олімпійський день у Чернівцях

У суботу, 21.06.14, у Чернівцях відбувся Олімпійський день, в рамках якого більше 1000 людей взяли участь у забігу в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. Масовий забіг став центральною подією Олімпійського дня 2014. Усі учасники стартували біля фонтану одним забігом на чолі з чемпіоном Європи та світу з бігу на 1500 м, учасником трьох Олімпійських ігор Іваном Гешком. Символічному забігу передували показові виступи місцевих єдиноборців (боротьба дзюдо, панкратіон, карате). А після забігу там же, в парку, біля кафе «Літо» відбувся дитячий турнір з настільного тенісу «Олімпійське літо» У студмістечку юні баскетболісти змагались у стрітболі. Того ж дня на майданчиках туркомплексу «Аква-Плюс» (с. Кам’яна Сторожинецького району) стартувала Буковинська ліга пляжного волейболу, перший тур якої теж був присвячений Олімпійському дню.

За програмою Олімпійського дня 2014 відбулися і деякі інші спортивно-масові заходи.

Співорганізаторами Олімпійського дня 2014 були обласне відділення НОК України, обласний центр «Спорт для всіх», Департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА, міськспортуправління, СК «Гешко». Усі учасники заходу отримали сертифікати та подарунки. (фото: http://sportbuk.com)

140621-olimp-denj-b-foto-kolektyv-heshko-sportbuk-com_140621-olimp-denj-b-2-sportbuk-com-36-heshko-podkydyshev-mazurashu140621-olimp-denj-b-start-heshko-sportbuk-com_