«Олімпійський день» у Чернівцях

d1eea95f6e5761d71d50444e16fca8eb_main

У Центральному парку культури і відпочинку ім.Т. Шевченка, за участі голови Чернівецької обласної державної адміністрації та голови обласного відділення НОК України Михайла Папієва відбулося урочисте відкриття «Олімпійського дня».

Під час урочистостей Михайло Миколайович привітав усіх присутніх з олімпійським святом та вручив посвідчення майстрів спорту. Також, губернатор вручив пам’ятні подарунки 70-ти наймолодшим учасникам (дошкільнятам) «Олімпійського дня».

В області до заходів «Олімпійського дня» щороку залучається близько 18 тисяч чоловік. Чимало учасників п

риходять разом із своїми дітьми, адже саме для них організовуються вікторини на олімпійську тематику, конкурс малюнку на асфальті тощо.

Окрім традиційних легкоатлетичних забіг учасники мали можливість взяти участь у безліч цікавих заходах: показові виступи спортсменів з дзюдо, карате, панкратіону, змагання з стрітболу, тенісу, майстер-клас зі стрільби з лука, обласний турнір з футболу серед дівчат.

Всі переможці й призери змагань та конкурсів були нагороджені сертифікатами учасника «Олімпійського дня» від Міжнародного Олімпійського Комітету та сувенірами від обласного відділення НОК України.