Відділення ОАУ

Чернівецьке обласне відділення Олімпійської академії України створено 2003 р. Його роботу очолює Ячнюк Юрій Борисович, старший викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відмінник освіти України, почесний працівник фізичної культури і спорту України.

Велику роль у розповсюдженні ідеалів олімпізму серед учнівської молоді регіону відіграє діяльність студентів університету під час проходження педагогічної практики в навчальних закладах. В області широкого розповсюдження набув волонтерський рух. Особлива увага приділяється проведенню конкурсів, вікторин з олімпійської тематики, малих Олімпійських ігор у таборах літнього відпочинку школярів.

Одним із напрямів діяльності відділення є наукові дослідження з олімпійського спорту. «Олімпійська освіта в дошкільних навчальних закладах та таборах відпочинку» – тема наукового дослідження асистента кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Галана Ярослава Петровича, який є постійним учасником й ініціатором проведення різноманітних заходів з олімпійської освіти серед дітей.

Відділення співпрацює з регіональним відділенням НОК України, установами освіти, підтримує дружні зв’язки зі спортивними організаціями прикордонних територій Румунії та Молдови з питань олімпійської просвітницької діяльності і приймає участь у Міжнародних конгресах, конференціях з олімпійського руху.

DSC_6910+

Тісна співпраця із засобами масової інформації дозволяє висвітлювати заходи, спрямовані на поширення олімпійських цінностей. Основні медіа партнери: ТРК «Чернівці», ТРК «Буковина», ТРК ТВА та газети «Молодий буковинець», спортивний портал sportbuk.com і СК Гешко.