У Чернівцях урочисто провели «Олімпійський урок»

Головним учасником традиційного «Олімпійського уроку», який відбувся в Чернівцях, став чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко.
Масовий спортивний захід, як і у попередні роки, гостював на стадіоні ДЮСШ №1 в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.Розпочався «Олімпійський урок» з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання пам’яті Героїв, які загинули на сході.

З вітальним словом до присутніх школярів та педагогів чернівецьких шкіл звернувся учасник трьох Олімпійських ігор легкоатлет Іван Гешко.

«Веселі старти» традиційно проходили з акцентом на олімпійське гасло: «Головне не перемога, а участь». Проте всі шкільні команди завзято боролися за якомога вищу позицію в кожній естафеті.

Паралельно на стадіоні зусиллями місцевих спортивних шкіл були організовані показові виступи з різних видів спорту.

Усі учасники дійства отримали пам’ятні презенти від обласного відділення Національного олімпійського комітету України. А охочим роздали і календарики від обласного центру «Спорт для всіх» з фотографією Івана Гешка та координатами місцевих спортшкіл.

126499278

Співорганізаторами «Олімпійського уроку» виступили обласне відділення НОК України, спортивні та освітянські управління місцевої влади У ролі волонтерів були студенти факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ.

126499493

126499036