Уперше у Чернівцях відбувся олімпійський урок з плавання за участю призера Олімпійських ігор Андрія Сердінова.

Олімпійський урок з плавання відбувся 30.10.14 у басейні фітнес-центру «Титан». Почесним гостем цього став бронзовий призер Олімпійських Ігор з плавання на 100 м. батерфляєм Андрій Сердинов також на «Олімпійському уроці з плавання» був і кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко, голова обласного відділення НОК України, (відділення та обласний центр «Спорт для всіх» виступили в ролі співорганізаторів пропагандистського заходу).

Юним чернівчанам було надзвичайно цікаво отримати урок майстерності від такого титулованого плавця, як Андрій Сердінов. Корисними були і консультації для місцевих тренерів, а також для відповідальної за «Школу плавання» в обласному центрі «Спорт для всіх» Ольги Бибик.

Увінчався «Олімпійський урок з плавання» фотосесією з титулованими спортсменами. А свої автографи Андрій Сердінов та Іван Гешко залишили на сертифікатах, які юним плавцям дісталися як учасникам заходу в рамках «MOVE Week 2014».

Уже незабаром після звітного «Олімпійського уроку» тренерам почали телефонувати вдячні батьки юних плавців, які по поверненні додому не приховували своїх емоцій і «захлинаючись» розповідали про «зіркові знайомства».

Андрій Сердінов згадував, що сам свого часу після подібних зустрічей з відомими спортсменами надовго «заряджався» додатковою енергією і працював на тренуваннях з більшим натхненням. Тож Андрій Вікторович, як і Іван Тарасович, впевнений, що і юним чернівчанам «Олімпійський урок» піде на користь.

Від облавного відділення НОК України було вречено літературу з плавання для покращення тренерських знань з цього виду спорту.

Андрій Сердінов (17.11.82) здобув свою олімпійську нагороду у 2004 р. в Афінах, де він став бронзовим призером на 100-метрівці батерфляєм. До слова, у півфіналі він встановив рекорд світу, який у другому півфіналі побив американець Майкл Фелпс. Загалом, Сердінов учасник трьох Олімпіад (як і наш зірковий бігун Іван Гешко). З 2009 по 2012 р. Андрій був директором Палацу водних видів спорту «Метеор» у рідному Дніпропетровську. З лютого 2013 р. – головний тренер збірної команди України з плавання, а з червня того ж року – головою тренерської ради Федерації плавання України.

 141030-Serdinov-Chernivtsi-3-baseyn-sportbuk.com-69-kolektyv-do 141030-serdinov-chernivtsi-3-baseyn-sportbuk-com-33 141030-serdinov-chernivtsi-3-baseyn-sportbuk-com-99-pysarenko-heshko 141030-serdinov-chernivtsi-3-baseyn-sportbuk-com-118